Info. Parfém Black Star

18. dubna 2009 v 11:55 | Lidushka |  Zajímavosti
Nous avons quelques nouvelles de plus concernant "Black Star" le parfum d'Avril Lavigne. Tout d'abord une photo d'un poster pour la promotion du parfum a été publiée sur le site JustJared.com (à voir ici sur notre galerie) on peut voir à quoi ressemble l'emballage du parfum. Sur ce site, on apprend que l'idée de la décoration de la boîte est venue de son amour pour les objets cloûtés, Avril adore les ceintures et bracelets de ce genre depuis le tout début de sa carrière.
Ensuite, un autre article a été publié aujourd'hui comme quoi le parfum est destiné aux jeunes filles de 11 à 19 ans, son prix variera en fonction des bouteilles : 15 ml à 16€, 30 ml à 24€, 50 ml à 33€, 100 ml à 49€. La gamme des produits Black Star comportera aussi des lotions pour le coprs et du déodorant. Dans cet article il est également question de la ligne de vêtements Abbey Dawn, qui devrait arriver en Europe d'ici 2010 !překlad:

Máme ještě pár novinek na "Black Star" parfém pro Avril Lavigne. První fotografie propagační plakát na parfém byl zveřejněn na webových stránkách JustJared.com (viz naše fotogalerie zde), můžeme vidět, jak je obal na parfém. Na tomto místě jsme se dozvěděli, že myšlenka zdobení rámečku přišel ze své lásky k objektů hustě, duben miluje pásů a náramky tohoto druhu od samého počátku své kariéry.

Pak další článek byl zveřejněn dnes jako parfém, co je pro dívky od 11 do 19 let, jeho cena se bude lišit v závislosti na lahve: 15 ml na 16 €, 30 € na 24 ml, 50 ml na 33 €, 100 € 49 ml. Rozmezí Black Star produkty bude také zahrnovat tělesné vody a deodoranty. V tomto článku jsme se také hovoří o oděvní linie Abbey Dawn, která je naplánována na dorazit v Evropě do roku 2010!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama